Jakie rozrywki cieszą milionerów?

Bogaci ludzie mają różne dziwne kaprysy, ale kto im tego zabroni. Mogą robić, co im się żywnie podoba, bo mają na to pieniądze. Oni nie przejmują się każdą złotówką, ponieważ wydawanie gotówki to dla nich dobra zabawa, a nie środek do osiągnięcia celu. Jakie dziwne pomysły mają miliarderzy? Pierwszy z brzegu przykład to ślub w lodowej jaskini. To dość dziwne miejsce na ceremonie zaślubin, jednak trzeba przyznać, że pomysłodawcę poniosła ułańska fantazja. Uroczystość w lodowej scenerii, gdzie dookoła żyją jedynie renifery, to na pewno jeden z bardziej szalonych pomysłów.

Inny to posiadanie domowego SPA. Na ten cel trzeba przeznaczyć mnóstwo środków, a do tego przemodelować strukturę pomieszczeń niemal całego domu. Jednak dla nowobogackich to żaden problem. Posiadają oni zazwyczaj więcej niż jedną posiadłość. W związku z tym mogą na czas remontu wyprowadzić się gdzie indziej. Nie muszą przejmować się pyłem, hukiem, brudem i obecnością obcych w swoim domu. Prace wykończeniowe również posuwają się błyskawicznie, bo czuwają nad tym wykwalifikowani specjaliści. Bogaty zleceniodawca jedyne czym się przejmuje to termin zakończenie terminu prac. On chciałby już móc oddać się zabiegom rozluźniającym i upiększającym jego ciało. A to, że mógłby to robić na co dzień w zaciszu swojego domu to dla niego niewielki bonus.

On może sprowadzić najlepszych masażystów i zażądać od nich, by zaserwowali mu zabiegi na najwyższym światowym poziomie. Teraz do łask powróciło nagrzewanie gorącymi bańkami. To poprawia ukrwienie całego organizmu i rozszerza pory, przez co skóra staje się mniej napięta i bardziej wygładzona. Innym relaksującym zabiegiem jest masaż z użyciem gorącej czekolady. Rozprowadza się ją po całym ciele, a następnie mocno wciera we wszystkie członki. Robi się to po to, by napięte mięśnie trochę się rozluźniły. Dotyczy to zwłaszcza ramion, szyi i barków. Taki pacjent nie dość, że czuje się całkowicie zrelaksowany, to jeszcze przyjemnie pachnie. Można powiedzieć, że nadaje się do schrupania.

Milionerzy mają również wyszukane smaki i gusta kulinarne. Na ten cel są skłonni wydać naprawdę ogromne sumy. Ich ulubionym specjałem jest kawior, który jest bardzo drogim i rzadkim przysmakiem. Trufle także należą do dań, za które ludzie na poziomie wprost przepadają. To nic innego jak grzyby, lecz są one mało spotykane, a ich znalezienie to czasochłonne i żmudne zajęcie. Do ich poszukiwań używa się leśnych zwierząt, a konkretnie dzików. Mają one doskonały węch i potrafią wydobyć trufle, nawet gdy są ukryte głęboko pod ziemią.

Bogacze lubią również wyścigi konne. W tym celu kupują konia wyścigowego i odpowiednio o niego dbają. Takiemu championowi nie może niczego zabraknąć, a jego formę fizyczną dba cały sztab ludzi. Ile kosztuje utrzymanie konia? To bardzo duży wydatek, bo trzeba co miesiąc płacić za wynajem boksu i opiekę stajennego. Ten człowiek dba, by koń był najedzony i miał stały dostęp do wody. Oprócz niego trzeba zapłacić dżokejowi, który będzie dosiadał wierzchowca. Musi on co dzień trenować z koniem, by ten nabrał wprawy. Także taki koń to drogie hobby.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here