bielizna
fot.: pexels.com

Każda kobieta chce się czuć zmysłowo i seksownie. W szczególności posiadając ukochanego mężczyznę u boku. Jednym ze sposobów na podkreślenie swojej kobiecości, jest odpowiednio dobrana bielizna. Na co należy zwrócić uwagę?

Zobacz też: http://kobiecosc.pl/uff-jak-goraco-pobudz-zmysly/

Bielizna a figura

Najważniejszą kwestią, jest odpowiednie dopasowanie bielizny do swojej figury. Jest to istotny element, gdyż źle dobrana bielizna może popsuć wygląd naszej sylwetki. Eksperci zajmujący się doborem bielizny do figury, wyróżniają pięć sylwetek: klepsydrę (najbardziej kobieca, z widocznym wcięciem w talii), kolumnę (brakuje jej jakichkolwiek kształtów i krągłości), gruszkę (charakteryzująca się szerszymi biodrami i węższymi ramionami), jabłko (masywna sylwetka, w szczególności przy braku aktywności fizycznej) oraz rożek (duży biust, zbyt wąskie biodra).

Jak się mierzyć?

Kolejnym krokiem przy doborze idealnej bielizny, jest zmierzenie poszczególnych partii swojego ciała. Zaczynamy od miejsca tuż pod biustem, a następnie przechodzimy do samego biustu. Aby dobrać odpowiedni rozmiar miseczek, należy zmierzyć obwód piersi w ich najszerszym miejscu.

Następnie, mierzymy obwód talii. W tym celu, należy dokładnie wymierzyć najwęższe miejsce swojego tułowia. W tym celu nie należy wypychać, ani nie wciągać brzucha. W bieliźnie trzeba czuć się całkowicie naturalnie, bez względu na to, czy jest się zadowolonym z otrzymanych wymiarów, czy też nie. Ostatnią częścią ciała, którą należy zmierzyć jest obwód bioder. Należy zmierzyć najszersze miejsce pupy. Aby sprawdzić, czy dobrze się mierzymy, należy stanąć z boku i sprawdzić, czy miarka się nie przesuwa.

Warto pamiętać o tym, żeby do pomiarów założyć miękką i lekką bieliznę, a przede wszystkim – miękki stanik. Najlepiej, żeby nie posiadał on żadnych usztywniających wkładek, które mogą niepotrzebnie unosić biust, a co za tym idzie – zmieniać ich rozmiar.

Przeczytaj też: http://www.twardyszparag.pl/jak-przygotowac-sie-na-lato/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here