Top narożniki 2019

0
1806

Wnętrzarski rok 2019 wprowadził sporo nowości na rynek, jak również dynamicznych zmian w stylizacjach aranżacyjnych. Jak pokazuje praktyka dominujące w tym roku cechy kunsztu meblarskiego to minimalizm, wielofunkcyjność i szlachetne materiały. Dlatego też decydując się na stylową aranżację, warto wziąć pod uwagę różnorodne rozwiązania z zakresu trendów, które pozwolą na stworzenie modnego i estetycznego wnętrza.

Narożniki do salonu

W 2019 roku jednym z największych trendów wnętrzarskich są właśnie narożniki. Niezwykle praktyczne, masywne i stylowe rozwiązania tego typu pozwalaja na stworzenie niebanalnej aranżacji, w której każdy domownik będzie mógł się zrelaksować. Narożniki prezentują się w salonach bardzo elegancko. Pozwalają na stworzenie przestrzennego wnętrza o relaksującej atmosferze. Wygodne, duże poduchy sprzyjają nie tylko leniwym popołudniom, ale również długim rozmowom.

Jednolite modele

W tym roku to właśnie obszerne i jednolite kolorystyczne modele stały się bestsellerami na rynku wnętrzarskim. Prosta konstrukcja pozwala na idealne dopasowanie do aranżacji każdego rodzaju. Natomiast miękkość i obszerność narożnika sprawia, że idealnie spełnia on swoje zadanie. Narożniki tego typu sprawdzą się przede wszystkim w przestronnych salonach, które stylizowane są na nowoczesne bądź skandynawskie.

Praktyczne do zadań specjalnych

Narożniki rozkładane pozwalające na wykorzystanie ich również jako łóżko podbijają rynek. Dzięki niezwykłej funkcjonalności przypadają do gustu tym, którzy poszukują wielofunkcyjnych rozwiązań. Doskonale prezentują się w ciągu dnia, natomiast w nocy mogą z powodzeniem posłużyć jako wygodne łóżko dla dwóch osób.

Minimalistyczne rozwiązania

Narożniki utrzymane w prostej i klasycznej formie sprawdzą się w każdej aranżacji. Dlatego też coraz chętniej wybieramy je jako element wyposażenia mniejszych salonów. Doskonale dopasowane do mniejszych metraży, pozwalają na stworzenie idealnej przestrzeni zarówno do codziennego wypoczynku, jak również nocnych sennych przygód.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here