Jak usunąć manicure hybrydowy? Wszystko, co musisz wiedzieć o hybrydach!

Manicure hybrydowy słynie z wyjątkowej trwałości i odporności na zarysowania. Jest to efekt zawartych w lakierach substancji światłoutwardzalnych. Usunięcie hybrydy wymaga zatem odpowiedniego podejścia, bo zwykły zmywacz do paznokci sobie z nią nie poradzi. Jak zatem usunąć hybrydę?

Za co cenimy manicure hybrydowy?

Kiedy zapytamy klientki, za co cenią sobie manicure hybrydowy, jednoznacznie odpowiadają, że za trwałość! Dodatkowym atutem jest także mnogi wybór kolorów i stylizacji, a także niesamowity połysk i równomierne krycie.

Profesjonalnie wykonany zabieg pozwala cieszyć się pięknymi pazurkami przez kilka tygodni. Tak naprawdę zmieniamy stylizację dopiero wtedy gdy pojawią się odrosty lub stylizacja nam się znudzi.

Podobnie jak utrzymanie odpowiedniej fryzury wymaga regularnych wizyt w salonie fryzjerskim, tak i utrzymanie stylizacji wymaga regularnych wizyt u manikiurzystki. Dlatego warto też mieć sprawdzone salony, które zagwarantują wysoką jakość usług w rozsądnej cenie. O tym, jak znaleźć dobry salon fryzjerski przeczytasz tutaj http://dobrenawyki.pl/jesli-szukasz-dobrego-fryzjera-w-olsztynie-ten-artykul-cie-zainteresuje/, natomiast dobry i sprawdzony salon manicure znajdziesz na https://www.moment.pl/paznokcie/manicure/gdynia. Sprawdź oferty i wybierz najlepszy salon, a następnie umów się na wizytę przez internet. Dodatkowym atutem jest fakt, że aplikacja przypomni Ci o zbliżającym się terminie zabiegu, przez co nic nie umknie Twojej uwadze!

Jak usunąć hybrydę?

Manicure hybrydowy należy zawsze usuwać w salonie kosmetycznym. To da Ci gwarancję, że płytka paznokcia nie zostanie uszkodzona. W zasadzie rozróżnia się dwa sposoby usuwania manicure hybrydowego.

Pierwszy polega na moczeniu płytki paznokcia w waciku nasączonym acetonem. Wówczas każdy paznokieć zostaje owinięty wacikiem nasączonym w acetonie i zawinięty w folię aluminiową. Taki okład pozostawiamy na kilka, kilkanaście minut, a następnie kosmetyczka ściąga delikatnie lakier przy pomocy drewnianego patyczka lub radełka.

Druga metoda polega na wykorzystaniu frezarki do paznokci. Za jej pomocą kosmetyczka spiłuje lakier z płytki paznokcia. W tym zabiegu wykorzystuje się frez diamentowy cylindryczny, który z każdym obrotem głowicy frezarki ściera lakier hybrydowy. Zdejmowanie hybryd tą metodą wymaga ostrożności, gdyż frezarka nieumiejętnie użyta może uszkodzić płytkę paznokcia. Dlatego też ta metoda powinna być stosowana tylko przez osoby umiejętnie posługujące się frezarką, które przeszły odpowiednie kursy.

W salonach kosmetycznych możesz spotkać obie metody usuwania hybryd. Coraz częściej jednak spotyka się usuwanie lakieru za pomocą frezarek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here