Obóz Harry Potter – wakacje pełne magii

Harry Potter to powieść, która skradła serca zarówno dzieciom, jak i dorosłym na całym świecie. Ekranizacja przygód tego niezwykłego chłopca przyniosła równie wielki sukces. Obecnie niemal każde dziecko wie kim jest Harry Potter oraz jego przyjaciele. Organizatorzy turystyki dziecięcej bacznie obserwują trendy wśród dzieci i młodzieży. Nic więc w tym dziwnego, że na rynku dostępne są obozy o tej tematyce.

Obóz Harry Potter to marzenie prawdziwego fana grupy młodych czarodziejów. Obóz Harry Potter dedykowany jest  głównie dzieciom w wieku 8-13 lat. Obozy te realizowane są nad morzem, nad jeziorami, a nawet w górach. Każde z tych miejsc ma swoje zalety. Nad morzem czy to nad jeziorami dzieci mogą korzystać z kąpieli oraz plażowania. W górach z kolei mogą wziąć udział w wędrówkach górskich ciesząc oczy pięknymi widokami.

Obóz Harry Potter to sposób na bezpieczne i pełne atrakcji wakacje. Dodatkowo uczestnicy spędzają je z rówieśnikami o tych samych upodobaniach! Czy może być coś lepszego? Rozmowy nie będą miały końca.

Obóz Harry Potter łączy w sobie zajęcia sportowe, artystyczne, psychologiczne, a nawet detektywistyczne. Podczas obozu Harry Potter uczestnicy samodzielnie stworzą czarodziejski kapelusz, zaczarowaną różdżkę, unikatowy amulet, a nawet zaprojektują wspólny herb domu magii.

Obóz Harry Potter to również nauka o pewności siebie. Każdy powinien wierzyć w siebie, oraz w swoje marzenia. Na zajęciach omawiane są sposoby radzenia sobie ze stresem oraz trudnymi sytuacjami, a także jak rozwiązywać konflikty i odczytywać mowę ciała.

Na obozie Harry Potter nie mogłoby zabraknąć sportowych rozgrywek. Siatoczary, turnieje zaczarowanego ping-ponga, magiczne biegi na czas oraz uwielbiana rozgrywka czarodziejów  Quidditch – to i wiele więcej czeka na wszystkich fanów Harrego Pottera.

Podczas obozu Harry Potter uczestnicy uczą się tajemniczego pisma oraz tworzą zielnik czarodziejów. Zajęcia są bardzo urozmaicone, nie ma mowy o nudzie!

Obóz Harry Potter to nie tylko zajęcia związane z magią. Podczas takiego wyjazdu uczestnicy chodzą na spacery, biorą udział w zabawach integracyjnych, grach terenowych, ogniskach, dyskotekach, konkursach, rozgrywkach sportowych, wycieczkach.

Obóz Harry Potter to nie tylko sposób na idealne, pełne wrażeń wakacje ale także szkoła samodzielności. Mimo, że dzieci są ciągle pod opieką kadry to muszą poradzić sobie z tęsknotą za rodzicami. Bardzo często obóz Harry Potter jest pierwszym samodzielnym wyjazdem dziecka. Maluch wyjeżdżając na obóz Harry Potter może poczuć się jak Harry, Hermiona oraz Ronn po raz pierwszy jadący do Hogwartu.

Obóz Harry Potter to wielka przygoda, zapewniająca niezliczoną ilość atrakcji. Organizatorzy turystyki dziecięcej bardzo się starają aby spełnić wymagania dzieci, co nie jest takie łatwe. Wiele dzieci rozpoczynając przygodę z obozami, nie wyobraża sobie kolejnych wakacji bez takiego wyjazdu. Obóz Harry Potter z całą pewnością otworzy dziecko na nowe doświadczenia. Obóz Harry Potter tak jak inne tego typu wyjazdu bardzo pozytywnie wpływają na rozwój dziecka, na jego umiejętności społeczne, a także charakter. Każdy taki wyjazd czegoś uczy, pokazuje nowe rzeczy, pozwala doświadczyć nieznanego. Nawiązane z kolei znajomości bardzo często przeradzają się w przyjaźnie. To właśnie one są najważniejsze dla każdego fana Harrego Pottera. W końcu cała powieść jest właśnie o sile przyjaźni jaka łączy Harrego, Hermionę oraz Ronna. Obóz Harry Potter jest świetnym sposobem na magiczne, pełne atrakcji i przygód wakacje.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here