sala weselna

Na wystrój sali weselnej wcale nie musimy wydawać ogromnej ilości pieniędzy. Obecnie żyjemy na świecie, na którym ważna jest ekologia. Po co zatem kupować zbędne wazony czy dekoracje, kiedy można je wypożyczyć. Kiedy jesteśmy podczas ślubnych przygotowywań najważniejsza jest dobra organizacja.  Według wspólnych upodobań dobrze jest ustalić wspólny motyw, który będzie kluczem do wyboru pozostałych dodatków.

Przeczytaj też: https://www.e-warsaw.pl/wystroj-sali-weselnej/

Kilka przydatnych rad dotyczących wystroju

Jeśli chodzi o dodatki najbardziej istotny jest styl, w którym będzie odbywało się wesele. Jeżeli organizujemy wesele w stylu glamour postawimy raczej na elementy eleganckie i szykowne, jeśli szykujemy wesele w stylu boho najlepiej będzie jeśli zdecydujemy się na żywe kwiaty. Chociaż jeżeli chodzi o kwiaty możemy użyć ich do każdego stylu wesela. Używamy zawsze tych żywych. Kluczowe jest wybranie wybranie motywu przewodniego. Będzie to odpowiedni element do wystroju sali, takiego koloru przewodniego możemy użyć np. do zaproszeń, do winietek na stoły do kwiatów oraz innych elementów dekoracji. 

Jaki styl wybrać – wystrój sali weselnej?

Jest to temat bardzo szeroki. Małżonkowie decydują się na dekorację sal weselnych w przeróżnych stylach. Nie da się zebrać wszystkich stylów i opisać je, dlatego poniżej znajdziemy 2 najczęściej wybierane i najpopularniejsze style.

Styl elegancki

W przybliżeniu można powiedzieć, że jest to styl przybliżony do stylu glamour. Charakteryzuje się jasnymi krzesłami, okrągłymi stołami, oraz ogromną ilość kwiatów. Do tego eleganckie świece oraz jasne serwetki, takie cechy charakteryzuje styl elegancki.

Rustykalnie

Ten styl z kolei jest bardzo podobny do stylu boho. Charakteryzuje się obecnością drewna, naturalnych materiałów, kwiatów (często polnych lub dzikich), koronek lub sznurków.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here