konturowanie ust kwasem hialuronowym

Powiększanie ust kwasem hialuronowym to obecnie bardzo popularny zabieg. Wbrew obiegowym opiniom nie ma on na celu jedynie powiększenia ust. Wyrównanie asymetrii warg, nawilżenie, czy usuniecie „marionetek”, czyli opadających kącików to tylko niektóre zalety zabiegu. Co trzeba wiedzieć nim udamy się na konturowanie ust kwasem hialuronowym?

Nie tylko powiększenie ust

Powszechnie przyjęło się, że konturowanie ust kwasem hialuronowym ma na celu powiększenie warg. Nie jest to prawdą. Kwas hialuronowy używany jest do wyrównania asymetrii, czy podniesienia opadających kącików warg, które powodują, że twarz wydaje się starsza i smutniejsza.

Powiększanie ust Katowice ma wpływ na nawilżenie skóry, która dzięki zabiegowi staje się jędrna, gładka i sprężysta. Nie znaczy to, że usta muszą zostać powiększone w widoczny sposób.

Konturowanie ust kwasem hialuronowym jest zabiegiem mało inwazyjnym, który wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym. Pacjentka nie odczuwa bólu, może poczuć dyskomfort. Powiększanie ust katowice polega na wprowadzeniu kwasu hialuronowego w wargi bardzo cienką igłą. Kwas wprowadzany jest od wewnątrz na linii czerwieni. Następnie lekarz wykonuje masaż warg, by idealnie rozprowadzić kwas i uzyskać oczekiwany efekt.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg, a kto powinien go unikać?

Powiększanie ust Katowice jest zabiegiem przeznaczonym dla kobiet, które nie koniecznie chcą zmienić rozmiar swoich ust. Konturowanie ust kwasem hialuronowym często ma na celu zlikwidowanie asymetrii, podkreślenie atutów wyglądu oraz zniwelowanie niedoskonałości urody.

Przeciwwskazaniem do przeprowadzenia zabiegu jest ciąża oraz laktacja, gdyż wszystkie substancje wstrzykiwane pod skórę mogą mieć niekorzystny wpływ na dziecko. Stany zapalne skóry, choroby immunologiczne czy skłonności do powstawania blizn również są przeciwwskazaniem do zabiegu.

Warto pamiętać, że konturowanie ust kwasem hialuronowym nie ma ograniczeń wiekowych. Zabiegowi mogą poddać się osoby młode, jak i starsze. Dzięki zabiegowi jędrne i piękne usta będą utrzymywały się od 6 do 12 miesięcy. Rezultat każdego następnego zabiegu utrzymuje się dłużej.

Konturowanie ust kwasem hialuronowym jest zabiegiem mało inwazyjnym. Nie wymaga żadnego specjalnego przygotowania, a po zabiegu od razu można wrócić do normalnego życia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here